Бесплатная доставка при заказе от 3000 грн – действует на оплаченные заказы
Добавьте товары в желания
Добавьте товары для сравнения
0
Добавьте товары в корзину

Отзывы о магазине

5.0
39 отзывов
Сортировка:
Дуже сподобалась ця тональна основа. Для моєї сухої, не дуже світлої шкіри все чудово підійшло 🔥
Ответить
Замовляв нітрилові рукавиці. Товар відповідає опису, якість хороша, без стороннього запаху, міцні. Відправили швидко, запаковано акуратно. Рекомендую продавця.
Ответить
Рідко залишаю відгуки, але тут не могла пройти повз!
Сайт і додаток - все зрозуміло, зручно 8/10
Зворотній звʼязок - вразило від душі, супер приємні, завжди швидко дзвонять 20/10
Доставка - швидко, чисто, без жодних нарікань, завжди якийсь приємний бонус 10/10
І так, БОНУС програми - стільки акцій, кешбек, безкоштовна доставка… 100/10
Асортимент - шкода, що немає KiraNails та DARK але і так достатньо 10/10
PRORAZKO в саме серденько ❤️🔥

Ответить
Замовленням дуже задоволена! Спілкування з продавцем було приємним та ввічливим, відповідь отримала швидко. Відправка — оперативна, все прийшло вчасно та гарно запаковано. Дякую за чудовий сервіс! 🌸
Ответить
Гарне обслуговування
Ответить
Всё оперативно, супер. Спасибо 🌺 🌺 🌺
Ответить
Замовлення прийшло дуже швидко, все акуратно запаковано. Товар повністю відповідає опису, якість чудова! Приємно мати справу з таким продавцем. Рекомендую до співпраці!
Ответить
Дякую! Все супер
Ответить
Дуже дякую все якісне прийшло
Ответить
Всё очень хорошо и быстро
Ответить
Дякую за чудовий крем, і гарного продавця ♥️
Ответить
Класний продавець, рекомендую!
Ответить
Великий асортимент товарів,ввічлива та приємна в спілкуванні дівчина-менеджер,відправили в день замовлення.Щиро дякую та найкращі рекомендації!
Ответить
Все ідеально гарно.
Ответить
Все дуже швидко і товар гарно запакований Дякую за подарунок ☺️🤗🤗
Ответить
Отправили быстро. Качеством товаров доволен. Даже в заказ добавили приятный подарочек - что ещё нужно для хорошего впечатления от покупки ))
Ответить
Дякую за миттєву відправку і гарну акцію на пилочки
Ответить
Просто супер гель в холодну пору року! Ще й гарний колір і пігментація! Дуже зручний в роботі, опилюється легко. Продавець взагалі моя ♥️
Ответить
Відправлення та доставка була швидкою, ввічливий продавець, товар був в наявності. Дякую за приємний подаруночок до посилки, було дуже приємно🥰
Ответить
Дуже задоволена усім!😉🍀 Рекомендую🌞
Ответить
Показать ещё 19 отзывов